MOBILNÍ MASÉR

...masáže v pohodlí Vašeho domova...

Stres, vyčerpání, sedavé zaměstnání, bolavá záda?

Nejen sedavé zaměstnání a naučené pohybové stereotypy jsou dobrým důvodem, proč ulehnout na masérské lůžko a nechat se uvést do stavu tělesné i duševní euforie. Na masáž zamiřte i tehdy, trápí-li vás stres, navršené starosti či třeba jen špatná nálada.

Proč volit "maséra domů"?

Dnešní doba je charakteristická svojí hektičností a proto stále více lidí využívá takový model služby, kdy to nemusí být primárně oni, jako klienti, kdo vynakládají čas a energii při cestě ke svému masérovi, ale je to právě jejich masér, kdo přijíždí za klientem. Ne každému se chce chodit do masážního salonu, ne každému je příjemný si obléct na mastnou pokožku šaty, ne každému se chce v salonu sprchovat, někdo je zaneprázdněný, nebo je mu příjemnější domácí prostředí a pohodlí.

Rubriky

Lorem ipsum dolor sit amet,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet accumsan leo. Integer rutrum, orci vestibulum ullamcorper ultricies, lacus quam ultricies odio, vitae placerat pede sem sit amet enim. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat.
Cena masáže nelze přesně určit.
Ceny masáží se pohybují již od 500,- Kč, vždy záleží na kombinaci masírovaných částí těla a na výběru klienta, čas masáže je orientační.


Ceny lze v základu rozdělit podle času masáže:

30 minutová - základní (záda, šíje, hlava nebo končetiny) 500,- Kč

60 min - klasická (relaxační, sportovní, více částí těla) 800,- Kč

90-120 min - celková (relaxační, uvolňující, lomi-lomi, lávové kameny) 1200,- Kč


Zaručuji kvalitní masáž a péči o Vaše tělo s použitím pouze přírodní kosmetiky.


Doprava ke klientovi - paušál Praha 400,- Kč

Pro stálé klienty je doprava zdarma.


Ceny jsou uvedeny bez 21%. DPH. Ceník je platný od 1.1.2019
já2.jpg
Tomáš Kameník

Praha 4

Tel.: 601 202 105

E-mail: maserdomu@email.cz

www: http://maser.7x.cz/

IČ: 66469449

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one