MOBILNÍ MASÉR

...masáže v pohodlí Vašeho domova...

Stres, vyčerpání, sedavé zaměstnání, bolavá záda?

Nejen sedavé zaměstnání a naučené pohybové stereotypy jsou dobrým důvodem, proč ulehnout na masérské lůžko a nechat se uvést do stavu tělesné i duševní euforie. Na masáž zamiřte i tehdy, trápí-li vás stres, navršené starosti či třeba jen špatná nálada.

Proč volit "maséra domů"?

Dnešní doba je charakteristická svojí hektičností a proto stále více lidí využívá takový model služby, kdy to nemusí být primárně oni, jako klienti, kdo vynakládají čas a energii při cestě ke svému masérovi, ale je to právě jejich masér, kdo přijíždí za klientem. Ne každému se chce chodit do masážního salonu, ne každému je příjemný si obléct na mastnou pokožku šaty, ne každému se chce v salonu sprchovat, někdo je zaneprázdněný, nebo je mu příjemnější domácí prostředí a pohodlí.
Bali je jedním z ostrovů exotické Indonésie, kde jsou masáže součástí každodenní péče o tělo i oblíbeným způsobem relaxace. Bali masáž byla po mnoho let utvářena mísením indické, arabské, čínské a malajské kultury. Výsledkem je exotická procedura, známá také jako královská masáž Indonéských princezen, protože omlazuje, zkrášluje a léčí..
Bali masáž je především masáží relaxační, její součástí je však také důkladné protažení svalů celého těla. Masáž naplňuje pozitivní energií a harmonizuje tělo i duši. Hluboká relaxace je samozřejmou součástí procedury.
Technika Bali masáže je velmi příjemná, používá kontaktní, dlouhé a plynulé masážní hmaty s použitím akupresurních bodů. Je kombinací vícero orientálních masážních technik, čerpá z poznatků shiatsu masáže svou akupresurní technikou na začátku procedury, obsahuje i prvky z lomi lomi havajské masáže ale i některé hmaty z thajské olejové masáže. Bali Indonéská masáž vám dodá tu pravou maximální relaxaci, zároveň hloubkově promasíruje a prohřeje ztuhlé svalstvo a dodá ztracenou energii a vitalitu.
já2.jpg
Tomáš Kameník

Praha 4

Tel.: 601 202 105

E-mail: maserdomu@email.cz

www: http://maser.7x.cz/

IČ: 66469449

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one